| TaviComplicat a întrebat:

Aseara la ora 1:30 am vazut pe geamul bunicilor un om cu o bicicleta cu un far puternic, care mergea repede pe strada. Nu cumva este vreun hot, sau cineva de care ar trebui sa ma tem? Ma gandesc la faptul ca era miezul noptii iar bicicleta este silentioasa.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Poate se intorcea de la schimbul III, a mai baut o dusca si era in intarziere spre casa.La asta te-ai gandit? Crezi ca un hot merge cu lumina puternica sa fie vazut de toti?

4 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Poate se antrena, nu mai e mult pana la Turul Frantei.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Se duce si omul acasa, ce ai cu el?

| Wøodenpints a răspuns:

Da, sunt sigur că cine fură o bicicletă își aprinde farul la miezul nopții. Și sunt și mai sigur că are de gând să-ți facă fix ție rău.
Singura chestie de care trebuie să te temi e logica ta care te-a cam părăsit.

| Ioan21 a răspuns:

Sa nu iti fie teama, daca se intampla sa il mai vezi si ti se pare dubios poti anunta politia sau vorbeste cu vecinii poate vei afla ceva.