| catthshshshs a întrebat:

Astazi am avut o gramada de toane... poate ca e si vina vremii de afara sau nu stiu.sad Problema e ca i-am zis iubitului meu la telefon sa nu ma mai sune ca devin stresante atatea telefoane.Si regret enorm ca i-am zis asta. El e asa de dulce si de intelegator si eu asa de scorpie cateodata.Cum sa fac sa scap de starea asta de nervozitate pe viitor si sa nu ma mai razbun pe el?sad

3 răspunsuri:
| catthshshshs explică:

De sunat, stiu ca va suna pentru ca el tine cu adevarat la mine si ii pasa... dar parca ma simt prost, foarte prost.sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urat din partea ta sa stiiwinking

| tami a răspuns:

Uita-te la un film, asculta muzica care iti place chestii de genu. Eu cand am toane de astea mananc ciocolata neagra. Chiar ajuta sa stiiwinking. Sau poti sa suni o prietena aproapiata la care sa te descarci.