| ionutz_3878 a întrebat:

Astazi am chiulit la ultima ora de cursuri, de biologie si dirigentele a intrat in clasa la noi si a vazut ca nu suntem in clasa, mentionez ca am plecat 4 persoane.
Ce ma fac daca se ia dirigentele de mine? ca nu prea sunt obisnuit cu chiuluri si chestii de genul asta.
O incurajare din partea voastra astept va rog frumos, dau funda celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Vlad93 a răspuns:

Si eu am chiulit de la ultima ora adica toata clasa ce sa iti faca ai luat o absenta si gata

1 răspuns:
| jolidon a răspuns:

Trebuie sa te obisnuiesti. e normaltongue