| Lulu02 a întrebat:

Astazi am cumparat un cablu HDMI. Cand am conectat laptopul la TV a mers, a mers dar imaginea laptopului nu se vedea pe ecranul complet al televizorului. Stiti cum sa fac ca imagine sa fie completa pe TV?

2 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Hmmm, tot ce imi vine prin minte daca ai windows 7(probabil si pe celelalte e asemanator) e sa dai click dreapta undeva pe desktop si sa selectezi "screen rezolution", apoi umbla pe acolo la setari...

| Lulu02 explică (pentru Th3AbSinTh3):

Am windows 10 si nu asta e problema. Vreau ca imaginea sa apara pe tot ecranul televizorului. Daca le conectez ca sa ma uit la un film, imaginea nu apare pe tot ecranul televizorului si vreau sa aflu cum sa o fac sa apara comple