| Gheorghiță_9226 a întrebat:

Astazi la ora 11 45 am primit un mesaj "Felicitari! Compania Coca-Cola a desemnat castigator numarul dumneavoastra al premiului de 10.000 euro si o plasma tv. Pentru info:" 2 numere unul fix si unul mobil al celui care a dat mesajul, am sunat la numarul care mi-a dat mesajul peste vreo ora dar nu era disponibil si numarul fix nu raspunde. Voi ce credeti e teapa sau chiar e vreun concurs? Eu am in minte statisticile 99% teapa, 1% mm poate poate, dar din 1% vreau sa spuneti voi parerea voastralaughing.

Răspuns Câştigător
| Dominicc a răspuns:

Sunt sigur ca la inceput aveai sau erai sigur 70% ca e adevarat, pana ai ajuns in faza cu sunati la numarul 07xxx si era acelasi ca si al celui ce ti l-a trimis.

Si eu am castigat 10 plasme, 3 loganuri, 1 aro 4x4 (second hand cica, fundatia nu mai avea bani) 2 miliane de dolari si marele premiu o mare teapa la sfarsitu mesajului.

Aiureli!

4 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

Pai, nu ne-ai spus daca ai participat la un concurs.
Daca ai participat, poti fi desemnat castigator. Daca nu ai participat, este posibil sa fie si o farsa.
Mai incearca sa suni si daca nu este o farsa acel E-mail, bravo tie! :*

| LoveBonJovi a răspuns:

Eu sunt de părere că este o farsă.

| madalina_3428 a răspuns:

Si o colega de`a mea a primit un sms asemanatorrolling on the floor. A sunat la numarul respectiv iar omul care a raspuns a inceput sa-i ceara informatii desprea ea...si apoi a spus ca a fost o farsalaughing