| pepsy56 a întrebat:

Astazi la scoala au venit la un schimb de experienta din germania niste nemti si este unul ff dracut cu niste ochii albastri dar eu nu stiu germana si nu stiu cum sa vb cu el, ce credeti?

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Cred ca e doar o simpatie de moment, atita timp cit nu este sau nu poate fi o comunicare serioasa. Cindva si eu am avut de-a face cu tinere americance, insa faptul ca pe atunci nu stiam engleza facut ca totul sa ramina la staduil de a le fi intilnit doar si atit. De aceea am si invatat mai apoi englezahappy. Insa banuiesc ca tu nu ai timp sa inveti germana incit sa poti comunica cu acel tip dragut.

1 răspuns:
| Marianaawrtey5 a răspuns:

Norocoaso!