| LoveMusic a întrebat:

Aşteptaţi să se termine şcoala? Eu de abia aştept să se termine, să avem mediile încheiate şi să mă distrez în vacanţă, să nu mai am grija că mâine merg la şcoală. Voi? Ce aveţi de gând să faceţi în vacanţa mare?

4 răspunsuri:
| LoveMusic explică:

Eu am de gând să mă distrez la maxim. În rest, nu mă prea interesează altceva, decât să fie cald. So hot! :X

Răspuns utilizator avertizat
| SunShine a răspuns:

Pai si eu astept sa se termine scoala:X
pentru ca la anul intru la liceu si n-am de scris si voi fi boboc:X

Si am de gand sa plec la mare vine sora mea din italia si imi voi petrece mai mult timp impreuna cu ea:X si imi petrec restul verii cu cea mai buna prietena a meatongue U?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Se pare ca eu sunt prima care iti raspunde!

Eu de-a bea astept sa se termine scoala!

Nu mai vr sa m trezesc de dimineata!

MA-M SATURAT!

Si am de gand sa merg la mare, sa mananc mula multa multa inghetata si sa mananc cat mai multe cirese posibile!

Dar nu stiu daca o sa mai fac ceva in vacanta mare!