| LostInDreams a întrebat:

Ati aflat despre accidentul lui Serban Huidu?straight faceCe noutati mai sunt legate de el?

8 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Starea lui e stabila azi isi reveni si isi recunoscu familia.Este ok.

| pwp a răspuns:

E bine
si-a revenit happy

Un An Nou Fericit love struck

| mdany a răspuns:

Pai azi ziceau la stiri ca operatia a avut succesc.Se va insanatosii dar numai peste 1-2 saptamani se poate intoarce in Romania. Dar speram sa se faca intreg.

| Kitty a răspuns:

Da, am aflat. Din pacate.straight face Imi pare foarte rau pentru el. Am vazut azi la stiri ca s-a ridicat din pat, a vorbit cu apropiatii si este intr-o stare buna.

| justmeesb a răspuns:

E constient, a intrebat de copii lui, e pe drumul cel bun.

| aLexx_6290 a răspuns:

Cica isi revine mahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si. a revenit, e ok

| daryus222 a răspuns:

Da am eu azi dimineata sau ieri s-a ridicat si sia reamintit de tot