| Omori a întrebat:

Ati ajuns vreodata in situatia in care sa credeti ca totul o doar mare pacaleala? Iar cand spun totul, ma refer la aspectele vietii in general...

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Dacă tu crezi asta ești un păcălici, căci te păcălești singur.

| Wøodenpints a răspuns:

De asta nu trebuie să iei niciodată viața în serios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aproape tot timpul. Viața ne joacă multe feste, adică...sunt momente în care te trezești că iei un pumn de pastile și momente în care ești în extaz de fericire. Eu m-am obișnuit cu asta, viața în sine e o mare păcăleală (știu că sună ca naiba ce am scris, asta e), dar faza e că trebuie să încerci să te bucuri de lucrurile frumoase, oricât de puține (sau inexistente) ar fi. Poate că nu orice zi este frumoasă, dar există ceva frumos în fiecare zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.