| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca un tip care ma numeste surioara lui ar putea sa se mai indragosteasca de mine?
Nu ma refer neaparat la situatia mea, ci asa in general.
Cum fac sa ies din family zone?

5 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ii spui in fata : '' vreau sa ies din family zone'', iar in legatura cu dragostea lui fata de tine, s-ar putea sa se indragosteasca pe parcurs, poate sa fie si reciproca uneori aceasta dragoste.

| Doub a răspuns:

Oameni buni, nu există "family zone" sau mai ştiu eu ce. Există "mă place/nu mă place", "e chimie între noi/nu e", "e ceva acolo/nu e".

| Florentina9210 a răspuns:

Asta la faza cu ''sis'' si eu am trecut prin asa ceva cu un prieten bun. Dar eu m-am multumit sa ii fiu doar atat. Mi-a placut ca era mereu dispus sa ma ajute si nu m-a deranjat chestia asta. Acum suntem la fel de apropiati dar amandoi avem jumatatile noastre. Be happy girl!

| Sociopat a răspuns:

Incetezi sa mai fii ca o surioara si ii arati cat de sexuala poti fi. Daca tu te comporti ca un copil in preajma lui normal ca nu se gandeste ca "ba i-as da-o"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sper să te ţină acolo toată viaţa
Şi hei, tu să sugi o ceapă ☜(ˆ▿ˆc)