| BLUEishot a întrebat:

Credeti in reincarnare >:?

[funda]

Răspuns Câştigător
| LoveNeverDies a răspuns:

Eu nu cred.Aberatie.Ne nastem si murim... nu vom mai exista niciodata.Este o idee a celor care nu vor sa accepte ideea ca dupa moarte nu mai exista nimic.
gandeste-te numai la procesul de reincarcare. ar fi prea complicat. tine de domeniul povestilor SF oh go on

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu. Dar respect credintele altor religii

| Alex a răspuns:

@LoveNeverDies: Esti ateu?

| ewe a răspuns:

Nu:-s

| UPSsss a răspuns:

Da cred eu o sa fiu un mare porc ca is mare scroafa in viata asta=)

| αŁз a răspuns:

EU cred:d

Uite;;) daca vrei sa vezi ce ai fost intr`i viata anterioara:>
[ http://www.reincarnare.ro/ ]

| Csabby a răspuns:

Nu sunt sigur...desi in religia crestin-ortodoxa nu se spune nimic despre reincarnare. aleg. da happy