| tweety94 a întrebat:

Ati câștigat vreodată la vreun concurs online? pe ce site-uri?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In TPU, dupa aia o cana de la game si un tricou de la chipicao cand eram mic am trimis o scrisoare la intrebarea cine castigase o partida de fotbal.

| darrio2007 a răspuns:

Aici.O cartela Indygen si de curand un tricou.Pe care inca il astept.

| mona a răspuns:

Pana in prezent nu

| PedoBarbie a răspuns:

Un ifon.

| Everestcompany a răspuns:

Nu, dar, in schimb, iti recomand sa mergi sa lucrezi, nu sa iti risipesti viata incercand sa castigi la concursuri.

| tweety94 explică (pentru Everestcompany):

Eram doar curioasa, nu risipesc viata incercand sa castig la concursuri. doar voiam sa aud si alte pareri, daca concursurile sunt pe bune sau doar farse, si pe ce site-uri, atat.

| iuliaa9974 a răspuns:

Nu