| IQOnly a întrebat:

Ati cumparat de pe site-ul www.eu.fotolia.com? Pentru ca mie imi respinge cardul de credit.Am fost la banca si au spus ca cardul este deblocat si pot cumpara de pe site-uri.Are vreo problema site-ul?

1 răspuns:
| controlled a răspuns:

Cred ca totusi ai fost victima unui hack sau a unei pagini false de internet...si domeniul? nu esti atenta mereu cand intri pe o pagina de internet sa vezi domeniul e unul cumparat sau poate fii chiar si gratuit, doar de fatada sau direct pentru tepe de genul (www./eu./fotolia./com data viitoare fii atenta la detalii daca pagina e ceva de genu www.google.com e companie daca e www.web.master.com e un domeniu)