| kfghghg a întrebat:

Salut,am o mica problema,incerc sa imi instalez minecraft din nou si cand apas pe el sa il instalez de tot in pc, imi da ceva de genul ca e un fisier corupt sau nu a fost trimis cu toate datele, si l-am instalat de pe mai multe site-uri.Are cineva idee? Dau funda

8 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

A apărut o eroare la download. Descarca-l iar.

| kfghghg explică (pentru Hitback):

Am facut-o si tot asa imi apare

| Hitback a răspuns (pentru kfghghg):

Descarca-L de la alta sursă. Știu și eu. O alta versiune.

| kfghghg explică (pentru Hitback):

Cum adica alta sursa?

| Hitback a răspuns (pentru kfghghg):

De pe alt site. Alt link sau alta versiune.

| Liciugaby a răspuns:

Nu merge de pe orice site-uri, incearca sa-l descarci de pe minecraft-romania.com

| kfghghg explică (pentru Liciugaby):

Nu merge nici de acolo, si treaba e ca minecraftul mi s-a dezinstalat misterios, si a disparut si folderul. minecraft din %appdata%

| kfghghg explică (pentru Liciugaby):

Am incercat dar degeaba, mie mi s-a sters minecraftul misterios din pc, pur si simplu mi s-a blocat am dat restart si dupa nu il mai gaseam.nici folderul din appdata. minecraft