| LisaJulie a întrebat:

Ati dori sa locuiti intr-un castel medieval sau conac vechi?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In nici unul, ca amandoua sunt vechi, urat mirositoare si fara facilitatile/utilitati moderne si utile, din ziua de azi.

Prefer o casa sau un apartment modern, in loc la un castel sau conac vechi.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Castel nu, ar fi o adevarata pacoste in ceea ce priveste intretinerea si incalzirea sa.
Conac, poate.
Imi plac mult cladirile vechi, dar mai ok este o casa veche renovata in tonuri calde, decat ceva cu aspect de institutie, si senzatie de rece sinistru laughing

| dullcat a răspuns:

Nu prea.Consider ca o sedere timp de o saptamana sau doua, intr-un concediu, e mai mult decat suficienta.

| J0B0MAT a răspuns:

Dwaa.Peleș de exemplu.

| LordCristobal a răspuns:

Sincer nu, e prea mult spatiu si e foarte greu de intretinut.

| StoicAnalysis a răspuns:

Da. Dar sa am banii pentru a-l intretine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Ar fi o senzație prea creepy.