| anonim_4396 a întrebat:

Ati fost vreodata curiosi sa vedeti cum e sa fii in pielea unei persoane de sex opus?
Adica voi baietii sa fiți un timp fete iar voi fetele sa fiți pentru un timp baieti, sa vorbiti la genul masculin, sa spuneti ca ati avut experiente sexuale din perspectiva unui baiat, asta in mediul online ca in real nu prea se poate big grin

https://youtu.be/_HKH7Emy1SY

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Da, chiar as fi curios in primul rand sa vad cum poate sa ma atraga un barbat, ca in mintea mea n-are cum.
Adica sa fiu fata sa vad cum as vedea chestiile, cum as gandi.

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu as vrea experienta asta

| RAY a răspuns:

Nu consider ca organul sexual determina ceea ce ești cu adevărat, eu unu nu sunt nici masculin,nici feminin, undeva între,dar asta nu înseamnă că sunt bisexual, transsexual, gay și heterosexual, daca eram fata eram independenta de bărbați, și mai mult singura

| Drimmero a răspuns:

Nu am fost curios si nici nu as vrea, ma simt excelent in pielea mea. Rosalia, tu ai foarte multe curiozitati sexuale, de ce nu le pui tu in practica?

| DoarBogdan a răspuns (pentru Drimmero):

Pai... referitor la ideea asta, nu cred ca ar fi posibil sa o puna in practica thinking

La altele... da, este o intrebare buna.

| LoveSleep a răspuns:

Chiar voiai sa pui intrebarea sau doar voiai sa ne spui ca asculti muzica proasta?

| Brizbriz a răspuns:

E destul de greu, in afara de partea sexuala care e foarte greu de perceput de sexul opus, mai e si partea de "hardwire", adica majoritatea fetelor pot sa o faca cu o fata (mai ales in ziua de azi) insa eu, personal, nu ma pot imagina cu un baiat... EVERRRRRR

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Nu.

Probabil ca tu da, din moment ce te crezi baiat.

| anonim_4396 explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Sunt baiat. Intrebarea e la modul general, nu e vorba de cineva anume.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti baiat pe internet*

Stim noi adevarul.winking

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu m-am gandit asa departe, dar am momente in care mi-as fi dorit sa fiu baiat laughing

| Superior a răspuns:

Am visat o data ca eram fata si am facut prostii in vis...

| wildthing a răspuns:

O da! Ce lesbiana as fi fost daca eram gagica! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deoarece am aspect fizic cam masculin, si unii obisnuiau sa exagereze cu glumele, nu mi-a convenit niciodata asta, nu ma suportam nici eu. In realitate cam da, am fost tratata ca si cum as fi vreun baiat, chiar asa de exagerat incat sa-mi limiteze exprientele feminine. Iar despre faza cu sexul, nu m-a interesat niciodata, nu mi-a placut sa fiu "baiat" si uram "blestemul" asta.

Răspuns utilizator avertizat
| sashacatalin a răspuns:

Nu.