| RAY a întrebat:

Ati gasit in drumul vostru prin viata oamenii de incredere pe termen lung?

13 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Da big grin

| Mayhem666 a răspuns:

Da, am gasit cativa, dar acesti oameni sunt din ce in ce mai rari. Uneori am impresia ca bunatatea este pe cale de disparitie.

| RAY explică (pentru Mayhem666):

Si eu la fel am impresia asta, nu chiar bunatate ca nu astept sa imi dea ceva dar sa nu fie un ipocrit, fals, mincinos, doar pe interes

| Florentina9210 a răspuns:

Da. In urma cu 7 luni, unul dintre ei este chiar de la tine din oras. Si celalalt este din strainatate. Mi-au aratat ca pot avea din nou incredere si ca orice imposibil devine posibil. Ei sunt eroii mei!

| RAY explică (pentru Florentina9210):

Ma bucur ca e din orasul meu

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

Da. Si peste o luna voi veni sa il vizitez! De abia astept sa il imbratisez.

| RAY explică (pentru Florentina9210):

Ce romantic

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

As vrea eu. Din pacate e ceva doar strict profesional!

Răspuns utilizator avertizat
| Staind a răspuns:

Asa imi place sa cred, ca da.

| Mussette a răspuns:

Da, dar foarte greu si sunt foarte rar.

| Metalheadforever666 a răspuns:

Am gasit.Foarte rar gasesti asemenea oameni.Multi oameni de incredere sau buni sunt marginalizati de societate asa ca de aceea sunt foarte rari.

| RAY explică (pentru Metalheadforever666):

Faza e ca multi isi bat joc de noi si devenim antisociali, nu suportam sa fim ipocriti si sa urmam turma ipocriziei