| anonim_4396 a întrebat:

Ati luat careva LOVEGRA?

Pareri?

1 răspuns:
| MihaelaDart a răspuns:

Nu, desi ti-as sugera sa iei pentru fertilitate pudra ori comprimate Maca, este un afrodiasic puternic daca este folosit zi de zi.
Afrodisiac mai e si consumarea telinii si sucul ei, sucul tahitian Noni care ajuta la reproducerea femeii cat si a barbatului si in multe alte afectiuni.
Ceaiul de Napraznic, de coada soricelului, muguri de trandafiri, la fel, vindeca ovarele, sistemul reproducator al femeii si intensifica fertilitatea.