supadeceapa
| supadeceapa a întrebat:

Ati luat vreodata o decizie impulsiva pe care ati regretat-o imediat? laughing))))
Cum v-ati impacat cu ideea?

20 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Da, mi se întâmpla sa nu pot sa îmi țin gura uneori laughing

| RAY a răspuns:

Da,dar apoi mi am dat dreptate ca am facut bine ce am facut initial

| Drimmero a răspuns:

Doar o data? am avut mustrari, mi-a parut extrem de rau apoi,, dar asta e, viata merge inainte!

| Freya1 a răspuns:

Da,mai multe.
M-am resemnat si aia e.

| SilentRain a răspuns:

Da

| OldSoul a răspuns:

Da laughing
Cand eram mic, am luat o piatra si am spart un geam laughing
Am regretat-o cateva secunde mai tarziu rolling on the floor

| SG1995 a răspuns:

De fiecare când m-am îndrăgostit am fost impulsiv, și infantil, dar nu regret. Oamenii îți pot câștiga sau nu încrederea.

| mentholinks a răspuns:

Da. N-am avut timp sa o regret imediat ca mi-am pierdut constienta.

| supadeceapa explică (pentru mentholinks):

rolling on the floor ce

| mentholinks a răspuns (pentru supadeceapa):

In urma impactului.

| Justme1997 a răspuns:

Da, tema mea de licenta. Ar fi trebuit sa fie gatasi prezentata in vara, nu este nici acum gata.

| supadeceapa explică (pentru Justme1997):

Nu ti-ai ales o tema la care sa-ti placa sa lucrezi?

| Justme1997 a răspuns (pentru supadeceapa):

Aveam impresia ca o sa stiu si ca imi place, dar nu prea stiu ce sa mai scriu. M-am băgat si sa scriu pe engleză

| supadeceapa explică (pentru Justme1997):

Stiu ca trebuie aleasa tema din timp, dar... poate exista o metoda de a o schimba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, pe una încă o regret.
am zis 'asta e'

| DeathOfDreams a răspuns:

Mereu spun lucruri impulsive și iau decizii pe măsură. Am ajuns la un punct în viața mea când m-am obișnuit cu regretul pe care-l am și tot ce pot face e să încerc să pun un zid între gândurile mele, fiindcă majoritatea lucrurilor nu pot fi remediate și mă consolez cu ideea că voi avea grijă pe viitor. Never happened.

Tot dau sfaturi pe care nu le pot respecta, care sună gen "don't talk when you are angry and don't make decisions when you are just happy".

| ovidiu123432 a răspuns:

Da si da.
Am incercat sa trec peste si asa m-am impacat cu ideea.

| deadhoe a răspuns:

Practic cheltuind

| AlMaDi a răspuns:

Cred ca asa ar trebui sa fiu toate decizile impulsive, regretabile.
Te impaci vreodata cu ideea? Nu cred, esti doar constint ca ai facut o greseala si o sa traiesti cu ea bine mersi, cum poti trai si cu alte emoti la fel de bine, chiar daca te bantuie.