| valentingb a întrebat:

Care a fost cea mai proasta idee pe care ai avut-o vreodata? Ori, cea mai proasta decizie, ideea venind abia dupa...happy

5 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Acum 4 ani când m-am urcat la 6 dimineața mahmur cu rolele pe o rampă udă. După 10 secunde mi-am dat seama că nu era cea mai bună idee care ar fi putut să-mi vină în momentul ăla, da deja era prea târziu.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Hmm, cea mai proastă idee am avut-o când eram mică. Nişte vecini îşi renovau locuinţa, iar în faţa casei lor (vis-a-vis de a mea) era un morman de scânduri, cadre de ferestre, etc. iar eu m-am cocoţat pe el.
Little did I know, erau şi cuie în scândurile acelea, eu purtând nişte gumari ordinari, un ditamai cuiul ruginit mi-a intrat în laba piciorului.
A trebuit sa şchiopătez până acasă, să mă smiorcăi şi să bocesc în faţa lui tăică-miu, până mi-a scos cuiul din picior şi până m-a bandajat, dojenindu-mă părinteşte.

| Stitch92 a răspuns:

L-am chemat pe Tolea in emisiune si m-a bagat in tomberon...frustrated

| AlleSiAtat a răspuns:

Atunci cand am zis,, Normal ca pot sa sar peste mlastina aceea de noroi! oh go on ". Da... cred ca iti imaginezi deznodanantul povestii. laughing

| oo4099 a răspuns:

Cea mai proasta idee a fost cand am sarit de pe o barca in fata ei in apa de 2 m eu invatand sa inot cu vreo 3 zile inainte.M-am ales cu un cucui si cateva cosmaruri. laughing