| anonim_4396 a întrebat:

Ați observat câți ciudați există pe acest site?
De fiecare dată cînd revin cu un nou cont (am avut mai multe de-a lungul timpului, o veterană aș putea spune : ) doar că am luat adesea pauze lungi in care fie îmi ștergeam contul fie nu intram ) observ... tot mai mulți ciudați.
Ce sa întâmplat?
Voi ați dat de ei / peste ei?
În privat PM, în special?
Care a fost cea mai ciudată interacțiune cu un ciudat? laughing Cum ați reacționat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. Și ciudați și cel mai probabil și cu probleme psihice unii dintre ei.

Am dat de un specimen de genul. E genul de individ fără viață socială care repetă aceleași chestii pe aici, scrie eseuri de pagini în care repetă la nesfârșit aceleași aberații, majoritatea eronate și fără să le fi experimentat el pe propria piele în viața reală.

Cum am reacționat? Mă amuza de fiecare dată când îi citeam vreun răspuns aberant, rupt de realitate. laughing

128 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Prin castrare mă refer la tăiere nu la injectarea cu chimicale! își poate baga ce vrea happy
Evident că trebuie castrare, eu sunt pro pentru legea castrării violatorilor si pedofililor! Altfel, ciclul continuă!

De ce numeri așa exact rândurile? laughing
Eu consider că e mai importantă calitatea decât cantitatea răspunsurilor...
Nu asta înseamnă a fi ciudat a petrece timp aici ( atunci cei care stau cu orele pe rețelele de socializare gen Facebook ce sunt? sau dependenții de internet? ), fiecare face ce vrea cu timpul lui, dependenta însă e o problemă serioasă ce trebuie tratată serios, dependenta constând în program prelungit &comportamentul determină gradul de 'ciudățenie' accentuată sau ușoară

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Fiecare avem gradul propriu de ciudățenie, doar că unora gradul le este foarte accentuat...

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

A fii pedofil nu este ceva ilegal, a comite fapte este ilegal, eu unu afirm ca doar castrarea este o solutie, aia nu sunt ciudati, aia sunt gunoaie umane
Pedofilie =castrare, trimis la psihiatrie pe viata
Zoofilie ==castrare, trimis la psihiatrie pe viata
Necrofilie==castrare, trimis la psihiatrie pe viata
Incest==castrare, trimis la psihiatrie pe viata
Etc

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Mai ales incest =aduci pe lume copii retardati cu buna stiinta, trebuie sa fii retardat tu mintal

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaaa, taiere, ahahaha, e mai bine, pai exact asta am propus pentru violatori.
Sunt pro taiere scula, doar asa se rezolva, la cei ce au agresat sexual pe cineva fie copil fie cine o fi.
Da, calitatea raspunsurilor conteaza. Am numarat la misto sa nu zici ca am scris mult, tot la gluma am zis.

Dependenta da orice e bun, si ciocolata, si varza, daca-ti place varza, o sa vrei iar! Totu e sa fie echilibru intre toate activitatile.

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda, e relativ, depinde ce inseamna ciudatenie, cum definim ciudatenia.

| RAY a răspuns (pentru Mosotti):

Am mai pus eu o intrebare pe TPU, legat de sadism p0rn0,culmea e ca sunt milioane de vizualizare si inca e si abonament

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Normal ca daca comiti fapta e ilegal, nu doar ca e pedofil, ca nici nu afli ca e pana nu comite fapta.
Daca ai abuzat pe cineva sexual, fie copil fie adult, taiat scula, si gata treaba, dar asta dupa ce 1-2 ani stai la puscarie si chinuit, batut si f in dos de 3 ori pe zi si mancat la minim.

Si zoofilia si necrofilia la fel, ca partea cealalta n-a consimtit.

La incest nu se aplica pentru ca acolo nu vei afla, pentru ca ambele parti consimt, chiar daca nu-s sanatosi la cap de fapt.
Si daca afli si s-au protejat si nu au facut copii handicapati, pedeapsa mai blanda dat fiind ca nu ai facut rau. O amenda ceva.
Nu poti interna cu forta pe cineva sau inchide daca nu a facut rau cuiva, si mai ales daca ambii is majori si au consimtit.
E mai dificil in situatia asta.

Daca au facut copil handicapat, ala euthanasiat, si cei doi la puscarie ca au facut rau si au pus probleme societatii, si ca prezinta risc sa faca la fel iar.
Cam asa.

| RAY a răspuns (pentru Mosotti):

De acord mann

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Normal ca sunt milioane de vizualizari la sadism etc..multi vor sa vada, si nu inteleg de ce condamna ce chiar ei vor? Daca un maso si sado le place asa, ce au ailaltii cu ei?

| RAY a răspuns (pentru Mosotti):

Dar nu crezi ca te determina sa repeti tu real ce fac aia? fiind om esti curios, iar noi stim prea bine ca nu mereu alegem auto controlul, pe internet e despre toate, eu cum studiez natura umana e una, dar uni o pun si in aplicare

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Nu te determina sa faci ce fac aia, ca daca nu esti maso sau sado, nu iti place, dar alte fantezii da, insa nu e rau.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, dar majoritatea refuleaza in online si sunt mielusei in viata reala.

| Darkmagic a răspuns:

Pot sa ma bag si eu in seama?
Nimeni nu e bizar, sunteti cu totii frumosi, minunati, si inteligenti.
Peste medie.
Promit sa nu va tin mult, va fac numai o observatie:

Are cineva idee, dintre toti acestia care au raspuns pana acum, de ce violatorii recidivisti sunt castrati chimic si nu fizic?

Pe langa aspectele umanitare si legale, incepand cu art. 5 din UDHR, NU se face castrare fizica, pentru ca intreaga societate s-ar intoarce in doua decenii la matriarhat, cu popoare de eunuci.
La erorile judiciare, razbunarile fostelor, actualelor, sau ale copiilor, in cazurile de pedofilie, v-ati gandit?
Fiti convinsi ca nici macar nu e nevoie de sex.
Face si Mosotti pe*ting cu una, se termina joaca, aia isi da doi pumni in ochi, si cu lichidul seminal al iubaretului pe fusta, merge la politie si il acuza de viol.
Rezulta un Mstti, fara oo.
Cate astfel de razbunari sau dovezi de putere va imaginati ca s-ar intampla anual, in cazurile de viol si/sau pedofilie, daca justitia s-ar face dupa cum vreti voi si dupa ideile voastre, ar putea sa imi raspunda cineva?
Cam ce credeti ca ar face fetele/femeile/copii din mediile cu o educatie deficitara avand la indemana o astfel de "lege", puteti sa raspundeti?
Mai bine nu... big grin
Certati-va care cum e mai bizar inca 120 de raspunsuri, dar va rog respectuos, nu mai faceti justitie. Nici macar nu va mai dati cu parerea referitor la asta.
NU voi. big grin

Later edit: Stiu ca pentru stupizi poate parea o aroganta, dar raspunsul meu si intrebarile din el NU va cer comentarii. Nu am nevoie de ele.
Va cer doar un pic mai multa gandire. Foarte putina.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Prea justițiară te dai...

| Cheo0S a răspuns (pentru anonim_4396):

Ea este zeita noastra.
A pus ochii pe mine si vrea sa ma castreze.

Fizic.
Face echipa cu prietena mea morbidick ea le tine si cealalta mi le taie : P

| alexandradlr a răspuns:

Mdaaa mulți ciudați, dar mai sunt și câțiva normali. Poate acei ciudați o dau la caterincă, dar uneori sunt surprinsă de ce le poate mintea unora.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Iar ai fumat material de proastă calitate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar trebui să te explici părinților fetei, poliției și medicului psihiatru - că să știe ce pastile să-ți de-a, nu mie.

Ai spus clar că ai vrea să-i faci un oral. Fetiței de 6 ani! Nu mă pune să caut dovezile să ți le aduc, poate le tot trimit la poliție!
Păcat că pentru fanteziile nepuse in practică ( mă refer strict aici la cele cu minori ăla pedofilie ) nu se intră la pușcărie sau spital. Ar trebui introdusa o astfel de lege.
In plus știu sigur că tu ai FĂCUT și altele care te-ar putea trimite la balamuc. Repet, ai nevoie de tratament! Și chiar nu o spun cu răutate! Sper să-ți dai și tu seama de asta!

Nu e timp pierdut în a sugera unui nebun să-și ia tratamentul sau că are nevoie urgentă de unul pentru binele lui și a celor din jur.

Dacă ai familie, iubit / soț / copii, nu mai poți intra pe net? happy
Ziua are 24 de ore - 8 le dormi, 8 lucrezi iar celelalte 8 le petreci oscilând între iubit, prieteni și... navigat pe internet happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

* ajutat ciudați pe internet happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Darkmagic):

Am înțeles punctul tau de vedere însă există cazuri în care vinovăția este?% dovedită fără niciun fel de dubiu!
Uite un caz concret :
https://youtu.be/sF9-r4JjRBw
Ești 100% vinovat dacă filmezi și pui videoul pe internet pentru a câștiga bani!
Noroc că dacă se întâmplă în America legile sunt aspre și nu mai au șanse să vadă soarele vreodată. Totuși, mai trebuie protejați și ceilalți prizonieri - in lipsă de copii ar putea viola și un coleg de celulă mai tinerel, cine știe ¿
Odată un dezaxat, mereu un dezaxat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt deloc justițiară, nu e intenția mea de a mă da/ prezenta nicicum... ce ma determinat să pun întrebarea a fost faptul că am întâlnit pe acest site și, nu numai mulți dezaxați de-a lungul timpului... știu că unii mai și glumesc, însă între glumă și realitate nu e decât o minte șubredă.
Unii sunt complet morbizi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un fetish cu un copil e semnul clar al unei boli psihice, cu siguranță nu un fetish nevinovat!
Chestia pe care ai spus-o doar un psihopat pedofil ar putea spune o! Cum să ai fantezii cu un copil de 6 ani? Tu având 25?

Ale mele ( plăceri sexuale ) nu implică copii!
Pedofilia indică o boală psihică gravă! Ce om normal ar avea ochi pentru un copil?
Sau animal sau cadavru?
E o diferență (pe care voi bolnăvii psihici nu o înțelegeți ) între placeri sexuale normale și cele care indică o boală psihică gravă / nebuni.

Nu este ' exprimare sexualitate liber ' ci semnul clar al unui psihic atât de dereglat încât nici macar nu îți dai seama că ceea ce tocmai ai spus nu e normal

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Există două caracteristici ale unui nebun :
*Un nebun nu-și dă seama de nebunia lui * și nu înțelege că comportamentul lui e diferit ( nu în bine ) față de a celor din jur și vdin această cauză refuză să fie ajutat sau să se trateze. El îi vede pe toți duși cu pluta, pe când doar el e cel bine mersi.
Se aplică 100% la tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru alexandradlr):

Și pe mine mă amuză umorul, însă e o linie fină între umor și realitatea vieții acelei persoane ( întrebările și răspunsurile repetate arată clar diferența dintre umor... sau ' ciudățenie', in special daca nu e una clasică, normală, până la urmă cu toții suntem puțin ciudați, dar unii depășesc orice limite normale )

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai vrea să primești tu atâta p**** cat noi p*** laughing, crede-mă nu ducem dor de nimic. Cel puțin eu, personal!

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Draga eu sunt open mind! Orice la ssex e permis daca nu faci rau, ce daca unii sunt sado si altii maso? Asa sunt ei, asa le place lor chiar daca eu nu inteleg cum poti sa ai placere cand esti batut.
Am vazut o poza cu unu vai... avea spatele praf de batai.

Eu am impresia ca ai 80 de ani.

Mergem la laborator? Pun pariu public cu martori cel putin 10 TPU-isti ca n-am fumat si nu fumez nimc?
Te tine? Pun 500 Euro pariu!
Nu glumesc. Ai curajul asta?
Daca nu, vb aiurea si stii ca nu fumez.

Eu as avea curajul daca eram in locul tau.
Pai hai sa vedem, ca asa sa faci afirmatii aiurea toti putem.
Platesc eu analiza, alegi tu laboratoru.

Si daca fumam, la fel gandeam.

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

La tine problema e alta!
Tu le bagi pe toate in aceiasi oala.
Asta cu pedofilia, necrofilia, zoofilia (poate si incestul) este clar ca ai dreptate ca e boala psihica, insa tu bagi in aceiasi oala si fanteziile ssexuale intre adulti cu consimtamant si care nu fac rau altora.
Bagi in aceiasi oala si folosirea de jucarii ssexuale la adulti, care e iar cat se poate de normala, nu face rau nimanui, ci doar ofera placere.

La topicul meu cu stimulatorul de prostata, ai zis ca...as fi nebun, de parca ala a fost facut special pentru nebuni ca mine.
Ala e facut de ingineri (ca sunt unii prosti si ala nu functioneaza, e alta) ca sa aduca placere la barbati, e punctul G la barbati prostata, intereseaza-te, nu e o rusine, se stie despre, citeste daca vrei.
Unele pprostituate ofera si acest serviciu.

| Slovcehov a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Acum 20 ore | Mosotti a răspuns (pentru RAY):
Nu te determina sa faci ce fac aia

Gresesti. Mama e medic, o gramada de persoane ii ajung la urgente incercand chestii bdsm ce au vazut prin filme. Din ce in ce mai multe in ultimii ani. Cu rupturi anale inconstiente de la strans de gat, toate prostiile le incearca