| anonim_4396 a întrebat:

Ați observat câți ciudați există pe acest site?
De fiecare dată cînd revin cu un nou cont (am avut mai multe de-a lungul timpului, o veterană aș putea spune : ) doar că am luat adesea pauze lungi in care fie îmi ștergeam contul fie nu intram ) observ... tot mai mulți ciudați.
Ce sa întâmplat?
Voi ați dat de ei / peste ei?
În privat PM, în special?
Care a fost cea mai ciudată interacțiune cu un ciudat? laughing Cum ați reacționat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. Și ciudați și cel mai probabil și cu probleme psihice unii dintre ei.

Am dat de un specimen de genul. E genul de individ fără viață socială care repetă aceleași chestii pe aici, scrie eseuri de pagini în care repetă la nesfârșit aceleași aberații, majoritatea eronate și fără să le fi experimentat el pe propria piele în viața reală.

Cum am reacționat? Mă amuza de fiecare dată când îi citeam vreun răspuns aberant, rupt de realitate. laughing

128 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dragoste adevarata! love struck

| Iepuroi a răspuns (pentru anonim_4396):

Rugăciuni

| Iepuroi a răspuns (pentru anonim_4396):

La aia negativa ( bagi in google întrebări stupide TPU și vezi ce îți apare )

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nici eu nu am mai văzut întrebări de la Rosalia. Oare credeți că o pățit ceva? :o

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

E VIE! Si cat se poate de activa! laughing

Se distreaza de minune! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am văzut laughing chiar dacă nu mai sunt printre fanii ei, păcat, ea era printre ai mei. laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Cineva mi-a sters postarile! :) ( sau, cel putin - mi le-a raportat! :) )
Sa-i fie de bine! :)

Sper, ca nu te supara ca repun aici conversatia stearsa! ( copy paste din sectiunea Postari sterse de admin :)

Eu am impresia ca e tipul asta, REANCARNAT!

https://youtube.com/playlist?list=PLfpSgge9rxHAw5x89z8QS8s11GhnWt2ZE

Raducu Felipe aka Freaky boy aka Cassiano del Mar aka cerecece :))
Aka

https://www.tpu.ro/......si-s-ar_2/

( vezi replay-uri, o sa dai de un nume interesant - FilipEugene :-? )
apoi o Adevarata " gaura de sarpe " :
- Yandre
-Morbid
-Clint
-Cheo0S
-Schizotix
-Daniel_Iulian_1980
https://www.tpu.ro/utilizator/abnpdc/intrebari/
-ZenodinCitium :-? ( asta nu pot stii / confirma 100% sigur! )
- Anonimull aka. qweasz, mai nou ETC... mai cauta tu! ( eu pot doar sa-ti confirm care stiu sigur/ banuiesc, cu dovezi! ca sunt ale lui! )

Citeste TOT! de Aici, si o sa-ti dai seama de ce vorbesc :

https://www.tpu.ro/......-a-lungul/

Daca vrei, pot sa iti trimit si cateva capturi de ecran sau imagini imgur cu mesaje interesante!

**

La ce te referi prin " notezi "?!

NU EU SUNT OBSEDATA! :)
:))

" Astia din comunitatea TPU, unii dintre voi aveti ceva aparte, ba mai mult ma uimeste gradul de interes de care dati dovada cand vine vorba de tot felul de useri, n-aveti ceva mai bun de facut acum pe bune? "

De fapt, tipul asta, cu o mie una personalitati, toate una mai sarita de pe fix ca cealalta, ma aborda si ma abordeaza mereu - SURPRIZA, IN PRIVAT! ( am dovezi! )

" E creepy si mi se pare chiar morbid ca exista astfel de stalkeri, esti bolnav? laughing Fara gluma, esti bolnav? Stii toti utilizatorii de pe platforma si detalii despre ei, WTF."

De fapt, e un fel de enşpe' in unu! ( Nu doi in unu, ca la celebra promptie! :)) ) - dacă intelegi ce vreau sa zic...
CI 100 PERSONALITATI SCHIZOIDE, INTR-UN SINGUR UTILIZATOR, DE PE TOT 100 + CONTURI!

De fapt, ceea ce mi se pare mie Absolut & cu adevarat creepy este faptul ca tipul continuua sa-si faca neancetat conturi noi pe toate retelele sociale posibile, sa stalkuiasca femei, sa fie extrem de misogin si limitat si sa aiba fantezii legate de : vasele de toaleta, a i se urina ( scuze de expresie, dar e fantezia tipului! ) o fata pe fata lui, a face sex cu o minora DE DOAR 6 ani, el avand 25!, A FACE SEX CU ANIMALELE! ( a FACUT 'ceva' cu o inaripata!- AM DOVEZI! ), a aborda & ameninta copilele & femeile care pur si simplu trec pe strada / exista! sau pe cele din online! Gen... EU! ( AM DOVEZI! ) - Unele, TI LE POT TRIMITE, DACA DORESTI!
Ca tot ziceai de morbid...

Uite, doar o MICA, DOVADA!

https://www.tpu.ro/......-a-lungul/

Citeste TOT! SI VEI VEDEA SINGUR/A!

BAA, fa-ti o viata.

Fa-ti tu una!;)

**

Ai si dreptate! DAR NEBUNII DIN ONLINE, EXISTA SI IN REAL! Aici, e problema! Din online, se pot muta ( cu tot cu fanteziile lor! ), in offline!
TREBUIE "AJUTATI" SAU AJUTATI! ( DACA CHIAR VOR! ) IN ONLINE! PT A PROTEJA OFFLINE-UL! DACA INTELEGI?!
De la sfaturi utile, AJUTOR!, la amenintari! ( care pot fi puse 100% in practica in mediul offline!, DACA FAC, SAU INTENTIONEAZA CEVA!), NIMIC NU E TIMP PIERDUT! CI CASTIGAT! ( Depinde totusi de nebun - exista nebun si nebun!, DAR SI DE SFATUL OFERIT/ SFATUITOR! ).

**

@ Anonimull STIU CA VEZI ASTA!

Si mai stiu ca scrii acest mesaj din dormitorul Spitalului 9!
Adica, sper!

Sper ca nu ai scapat fugind prin gard! :))

**

Draga, am TOATE Informatiile despre tine! Pe peretele meu!;)

**

Ia-o p'asta: :))

https://youtu.be/9DSU-meaTBk

https://youtu.be/olq1mQ-WPSU

Ciudatii din online, sunt nebunii din offline!

CASE CLOSED!

**

@Anonimull -poate cladirea din care faci poza e spitalul din discutie... sau poate ai evadat, deja!

Intoarce-te, esti asteptat! :) Cu mare drag! :)

**

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Sper sa nu-mi fie STERSE si/ sau Raportate DIN NOU! raspunsurile/postarile!

Daca Anonimull POATE, EU DE CE NU?!
IN PLUS! Daca vor Adminii mesaje private dragute, AM SA LE DAU!
Nu fac pe nimeni " țăcănit" - fara un motiv! BINE INTEMEIAT!