| Cinevacatoatalumea a întrebat:

Ati simtit neliniste si vinovatie fara vreun motiv?

8 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Nici intr-un caz,, doar n-am cazut intr-o ureche

| T0T a răspuns:

Niciodată. Mi se pare absurd. Mereu am motive.

| Deaad a răspuns:

Intotdeauna eista motive.
Daca nu le observam, nu inseamna ca nu exista.

Dar eu imi dau totdeauna seama de motive.

| Fluturica24 a răspuns (pentru Deaad):

Am patit si eu.ma simteam nasol aveam o apasare pe suflet si ma supara ceva nu eram eu si nu stiam din ce cauza. Sunt genul de pers care ma consum de la probleme minore si poate de aceea
.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| Cinevacatoatalumea explică:

Eu simt uneori noaptea tarziu, cand sunt afara si ma uit la stele.

| KenNine a răspuns:

Neliniste da dar vinovatie mai putin dar da

| FloareaSoarelui96 a răspuns:

Doar cu motive, fără ele niciodată. Și nu cred că un om poate simți lucruri de genul fără să existe ceva care să le provoace, poate doar nu-și dă seama sau nu vrea să accepte că unele chestii chiar îi fac rău.