| PangeeaRogvaiv a întrebat:

V-ati simtit vreodata singuri, ignorati de prietenii care ii considerati aproape?

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da.

| Adry05 a răspuns:

Da. Sigur oricine a trecut măcar o dată prin asta. Trebuie să ai grijă să-i ţii aproape. Dacă chiar nu se mai poate face nimic, caută alţi prieteni.

| Aleqa a răspuns:

Desigur, de cate ori.
Am fost singura intr-o scoala intreaga, dar am ramas cu capul sus si pana la urma tot cei care m-au ranit s-au intors la mine.

| ascovit a răspuns:

Doar o data? Si e foarte greu, mai ales ca in marea parte a timpului sunt inconjurata de multi prieteni, si atunci cand chiar am nevoie de cineva sa imi fie aproape... nu e nimeni! Si nici nu indraznesc sa le spun cat de mult ma deranjeaza asta. Insa asta e viata! nu am ce sa-i fac.

| Musique a răspuns:

Da,dar a fost doar în capul meu.

| Woodenpints91 a răspuns:

Nu. Nu consider pe nimeni atât de apropiat de mine încât absenţa lui să mă deranjeze cu ceva.

| Delicacy a răspuns:

Nu m-am simţit niciodată astfel, dar nu m-ar deranja dacă s-ar întâmpla cu adevărat.