| Sory46 a întrebat:

Ati stiut la simulare?sad

Răspuns Câştigător
| 9Mike a răspuns:

Hai ma, a intrebat doar omu'. Apropo, si mie imi place Lords Of Summer big grin

Ca sa raspund la intrebarea propriu-zisa, nu am stiut problema 1 de la subiectul 3. Mi-am tot batut capul si nu am reusit, insa pe celelalte le-am facut bine. Tu?

3 răspunsuri:
| Totenn a răspuns:

Ce legatura are simularea cu TPU? TPU este o comunitate facuta pentru a ajuta nu pentru o intrebare ca a ta.

| 9Mike a răspuns (pentru Totenn):

Hai ma, a intrebat doar omu'. Apropo, si mie imi place Lords Of Summer big grin

Ca sa raspund la intrebarea propriu-zisa, nu am stiut problema 1 de la subiectul 3. Mi-am tot batut capul si nu am reusit, insa pe celelalte le-am facut bine. Tu?

| BilaRomânească a răspuns:

Cred ca i-au 5 sau 6.Tu?

| Valenziana a răspuns:

Asa si asa. Ai stiut 1 de la subiectul 3?