| Doarunaltutilizator a întrebat:

Ati vazut cum a ajuns Cartoon Network? credeti ca o sa mai aiba desene la fel de bune ca si cele de acum8 ani?

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Nu, nu cred ca vor mai baga desene cum erau odata. sad

| MihaiNicu23 a răspuns:

Sanse ar fi daca si-ar schimba patronul sau ar suferi vreo reorganizare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa speram... Insa nu prea cred.

| AlexandraMunteanuTpU a răspuns:

Nu... Desene ca acelea nu vor mai fi niciodata! Imi pare rau ca generația asta de dupa 2010 nu va mai vedea desene de calitate...

| Doarunaltutilizator explică (pentru AlexandraMunteanuTpU):

Toate desenele astea bune s-au dus,gravity fals, un show obisnuit, sa inceapa aventura o sa se incheie curand.
CN o sa se inchida curand, la fel cum a fost si cu Jetix, pacat.