| christine99 a întrebat:

Ati vazut reclamele cu tipa aia blonda care candideaza la prezidentiale (aia care arata de zici ca o copie pe Hillary Clinton dar mai tanara). Cine este aceasta persoana si de unde are atatia bani de promovare? Mi se pare ciudat...

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

A bagat bani la saltea, s-a saturat de visul american si trage sperante sa modifice Romania in mai bine

| danbnz a răspuns:

Ramona Ioana Bruynseels
https://ramonapresedinte.ro/cine-sunt/
Din donatii, de la partid, de la "wise guys"...

| Dismally a răspuns:

Ramona Bruynseels. S-a casatorit cu un bancher mai batran decat ea cu 30 de ani... Deci are bani suficienti pentru reclame big grin