| anonim_4396 a întrebat:

Ati vrea sa fiti nemuritori? Credeti ca viata ar fi plictisitoare?

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Asta ar fi un blestem al nabiiraised eyebrows
Sa moara toti si tu sa fi nemuritor.Pffhee hee
Cred ca as zice "pas" si m-as alinia la urmatorul rand la ghiseul patronat de Moartebig grin

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

De ce să fiu nemuritor? Până şi viaţa asta e prea lungă...

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Nu. Nu-mi place rasa umana.

| Ea12345 a răspuns:

Eu cred in motto-ul:
,, Iadul nu reprezinta moartea, ci repetarea monotona a aceleiasi zila la infinit..."
Deci, raspunsul este nu.big grin
P. S. C2rmen, stiu ca esti fana Universitatea Craiova love struck

| JustMeFlory a răspuns:

Daca as fii nemuritoare as invata atatea lucruri incat as ajunge o Einstenita, dar pacat ca sunt blonda...big grin
Oricum viata e si asa cam lunga...oh go on Deci nu, nu as vreahappy

| eveline a răspuns:

De ce sa fiu eu mai speciala decat ceilalti oameni? Dumnezeu ne-a facut egali pe toti.si in plus cred ca as stau numai in depresie gandindu-ma ca voi ramane singura, fara parinti, prieteni care vor muri odata si odata...deci nu mi-ar placea:X:X

| kytyna a răspuns:

In primul rand, noua ne mor cateva mii de neuroni pe zi!
Neuronii sunt singurele celule care nu se mai reproduc de la varsta de cateva luni... deci daca iti traiesti viata la maxim, in cateva sute de ani devii leguma! Senil! Eu una as vrea sa traiesc doar cu cateva sute de ani mai mult dar nu nemuritoarebig grin

| adydassler a răspuns:

Nu pentru ca neam inmulti asa de mult incat ar trebui sa ne mutam pe alte planete.rolling on the floorlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da si normal...as putea deveni cea mai publica persoana, cea mai mare dementa si infractoare sadsad.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@lory1995 exactwinking. Si tu tii cu stiinta?batting eyelashes