| MisterKat a întrebat:

Ati vreodata in Polonia? Cum este? Mi-ar placea sa merg in Polonia si vreau sa stiu de la cunoscatori ceva detalii... Stiu doar ca au fete foarte foarte frumoase...happy Si mancare buna. dar prea multe detalii nu stiu, asa ca le astept de la cei care stiu. Ce ziceti, ma ajutati? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| zanesiprintese a răspuns:

Da, am fost cu DOM POSKI = casa poloneza (Uniunea polonezilor din Romania). Am stat 2 saptamani, mi-a placut foarte mult. As mai vrea sa mergsad Fete frumoase? SINCER nu mi s-au parut, mai degraba baietii erau frumosi, ah. cum sa uit de Darek. laughing Shhh. Mancarea, buna si nu prea, e cam ciudata.

3 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Am fost in Cracovia, Varsovia, Goldap, Olsztyn, Wigry National Park, etc.
Ce sa zic... Fete intr-adevar frumoase, majoritatea blonde, cu niste ochi mai frumosi ca marea, mancarea foarte buna, iar limba... doamne-doamne!
E un popor civilizat, trebuie sa ai grija pe unde scuipi, pe unde traversezi, ca mai sunt si camere pe strazi, trebuie sa ai grija sa nu comanzi pizza medie sau mare, ca-s gigantice (cel putin in Goldap unde am mancat eu).
Si pe acolo ai ce face... M-am scaldat intr-un lac dintre Polonia si Rusia, am facut kayak pe un traseu de 14 kmhee hee, am vizitat un buncar de-al lui Hitler si m-am bucurat de berea Wojek (parca) la doar 2. 30 zloti (~2. 30 ron) laughing.

| MisterKat explică:

Da. voi cu baieti polonezi. Lidia Kopania, Edyta Gorniak sunt fete frumoase. eu asa cred (sunt niste cantarete din Polonia),(iar Darek e un fotomodel, parca. cum e "Ricky" asta din Romania, asa-i zanesiprintese? )

| liongirl a răspuns:

Buna!`Am gasit link-ul acesta care cred ca te-ar ajuta foarte mult!`
Apropo...stii ca in Polonia au fost cele mai mari centre de lagare de moarte din al doilea razboi mondial? Poate treci pe la Aushwitz sau nu stiu cum se scrie, asta daca esti destul de curajos sa te duci acolo, dar eu mi-as dori foarte mult.Nu stiu daca sunt fete chiar atat de frumoase pentru ca n-am vizitat si oricum nu m-as fi uitat la fete!`rolling on the floor
Sper ca te-am ajutat!`happy
Si sa citesti link-ul!`winking