| Georgiiiii a întrebat:

Atunci cand moare o persoana draga credeti ca ea isi vegheaza familia?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, eu am pierdut-o pe mama şi simt mereu prezenţa ei lângă mine.
Pa, pa.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Poate fi si asa! Cine poate sti exact?!

| Narfundo a răspuns:

Din cate stiu dupa ce moare, mai ramane 40 de zile pe pamant, in timpul asta trebuie sa ii mai faci si tu o pomana acolohappy. Mai departe numai Dumnezeu stie.

| Gabica a răspuns:

Pai dupa ce trec cele 40 de zile in care mai ramane pe pamant se poate sa vegheze asupra celor dragi, dar nimeni nu poate sti acest lucru ca nimeni nu s-a intors de acolo sa ne zica...

| JustDream a răspuns:

Pai, fiecare simtim prezenta celui drag inca pe pamant, in inima, suflet dar e mort...