Întrebare recomandată | DeeaCrissTina a întrebat:

Care credeti ca va fi cel mai bun cadou de Craciun pentru o persoana draga? Dau funda celui mai bun raspuns! :*

Răspuns Câştigător
| beyondbirthday a răspuns:

Cauta ceva care sa-i placa si acelei persoane.
De exemplu, poti cumpara parfumuri (da, stiu, pretul), seturi de manusi+fular+caciula, bratari, coliere, accesorii, jucarii, o figurina (daca colectioneaza), o felicitare (poti s-o faci chiar tu daca vrei), sau poti face ceva gen lucru manual facut de tine. Sunt multe reviste care te pot ajuta, iar daca ai imaginatie, e si mai bine!happy
Cel mai important este insa sa pui suflet si sa oferi cadoul cu drag.

11 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Cred ca cel mai bun cadou pentru o persoan draga ar fi sa ii fii mereu alaturi.
O seara buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa, cum zice si Ligiat96, lucrurile hand-made sunt cele mai bune, eu i-am turnat un ursulet de fonta, tot timpul imi arunca iepurasii de plus in foc cand ne certam.
Eh! acu' arunca-l pe asta in foc sau da-i drumul pe geam daca il poti ridica de jos.(e cam vanata pe la picioare ca se loveste de el, da stiu sigur ca ma iubestebatting eyelashes )

| Hieer a răspuns:

O esarfa, o perechde de manusi, o caciula ( ca tot a venit iarna acumlaughing
Un ceas
Bijuterii ( daca este fata) "o bratara, un lantisor''
ceva legat de zodie, sau de initiala numelui sauhappy

Sper ca te-am ajutat!

| brandsfashion a răspuns:

Ceva ce stii ca isi doreste...si se poate realiza cu bugetul tau.

| treiLEI a răspuns:

Poate un ceas de mana...

| MrColitza13 a răspuns:

Depinde... E foarte bun şi plăcut de exemplu o tabletă! Eu prietenei mele i-am cumpărat o tabletă că pe 1 ianuarie e ziua ei de naştere!
P.S. Accentuez...e extrem de plăcut o tabletă!

| Woobitz a răspuns:

Cumparai un urs mare (depinde.) si spune-i ca prin acest ursulet iti arati dragostea fata de el

| ligiat96 a răspuns:

Depinde de persoana, de cat de apropiati sunteti, de reactile acelei persoane.
Intotdeauna cadourile Hand-Made au un efect special asupra persoanelor apropiate chiar daca sunt realizate cu mici imperfectiuni.
Trebuie sa fi cat mai creativa.
Ai putea sa ii faci cadou o bratara realizata de tine din anumite lucruri...(depinde ce ai).
Sau ai putea sa faci un colaj cu amintirile pe care le ai cu acea persoana.

| Yo21 a răspuns:

Poti sa-i confectionezi ceva, sau sa ii cumperi ceva gandindu-te la culorile sau lucrurile ei preferate. Sau poti sa-i cumperi ceva pe care sa il personalizezi. happy

| Condrat_Alexandru_1996 a răspuns:

Pai vezi date bine pe langa ea si afla cam ce siar dori daca nu reusesti asa vezi o bratara aur sau argint insotita cu o floare sau un inel sau cercei sau parfum sau multa eltele papa

| JustLoveMee33 a răspuns:

Pai depinde de personalitatea acelei persoane, poti sa ii daruiesti o bratara, un semn de apreciere, ceea ce crezi tu ca i-ar placea, dar de fapt nu ar conta ce cadou ii daruiesti ce fapta in sine e de apreciat! Bafta!