| skdjjsj a întrebat:

Aveti informatii despre spitalul Obregia sectia Pediatrie si ce sectii sunt? Stiu doar 5 a si 5 b, ati vizitat vreodata? Cum este? Ce parere aveti, sau ceva informatii pe care spitalul nu le dezvaluie, cat iti tine branula cand nu mananci, pentru ca stiu ca se pune branula daca nu mananci. Asa m-au amenintat si pe mine.

3 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Branula se poate tine cat stai in spital, pana iti revii, daca nu mananci. Prin acea branula iti vor face perfuzii ca sa te hraneasca.

| skdjjsj explică (pentru Yuoia):

Si cat trebuie sa stai nemancat ca sa ti o puna?

| Yuoia a răspuns (pentru skdjjsj):

O masa. La a doua refuzata, ti-o pune.