| Cynthia20 a întrebat:

Aveti o viata implinita sau considerati ca o risipiti?
Cum va vedeti peste 20 de ani?

Răspuns Câştigător
| gemeni6226 a răspuns:

Am o viata implinita am doi copii realizati, eu nu am nici un regret fata de ceea ce am facut in aceasta viata nu as face daca m-as intoarce in timp nici mai mult nici mai putin.Peste 20 de ani ma vad destul de batrina acum am 59 dar sper sa ma ajute Dumnezeu sa fiu sanatoasa si cu nepoti care sa-mi aduca bucurie in viata, Daca nu voi avea nepoti o sa caut alt izvor de bucurie.Viata it ofera tot de ceea ce ai nevoie cu adevarat numai trebuie sa fii deschisa sa vezi si binele nu numai raul in viata ta.Si sa ai mereu curajul si puterea de a trece peste esecuri, dureri, obstacole.

10 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Uneori simt ca o risipesc, alteori sunt multumit de mine. Am realizari, nu am probleme... Deci cred ca sunt bine.
Peste 20 de ani ma vad implinit. Si lenes. Ca m-am saturat.

| dinaprilie a răspuns:

Sigur ca da..alcool, prostituate si droguri. E totu implinit cat sunt astea.

| ShaOfHatred a răspuns:

1: Mă risipesc în clipe
2: La 2 metri sub pământ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, chiar am o viață împlinită. Da, din toată inima! big grin
Peste 20 de ani voi fi la fel de fericită ca acum...sau poate chiar mai fericită. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O viata implinita!
As vrea sa ajut mai multe persoane.
Sper ca peste douazeci de ani sa pot spune ca am facut ceva pentru oameni.

| Cynthia20 explică (pentru anonim_4396):

Foarte frumos ai spus.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cynthia20):

Mulțumesc.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Sunt norocos pentru tot ce am alți nu au nici un picior nici o mâna-n dorm pe străzi nu au nimic

Am doua mâini 2 ochi 2 picioare un loc de muncă nu-ți mai trebuie nimic

| IgnatVictor a răspuns:

Sincer, nu îmi văd viața nici împlinită, nici irosită. Uneori am momente în care sunt mândru de realizările mele, alteori mă gândesc la zilele, banii și energia pe care le-am irosit.

| Ana1687 a răspuns:

Sincer, simt că îmi cam risipesc viața