| Idkidk a întrebat:

Consideraţi că aveţi o viaţă fericită?

Răspuns Câştigător
| MistretulPufos a răspuns:

Cu bune si cu rele

35 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da. Sunt sanatoasa, am un sot minunat, o familie unita, am o casa a mea (la care platesc rate), un serviciu bun, unde fac ce imi place si sunt respectata pentru munca mea, cativa prieteni extraordinari, imi permit sa ma plimb prin lume o data sau de doua ori pe an, imi pot cumpara aproape tot ce imi doresc.

| Idkidk explică (pentru Brigaela):

happy Frumos! Mă bucur pentru dumneavoastră!

| Brigaela a răspuns (pentru Idkidk):

Multumesc!

| Idkidk explică (pentru Brigaela):

Cu plăcere!

| whatevernvm a răspuns:

Datorita tie nu.

| Musique a răspuns:

Minunată.

| RAY a răspuns:

Eu nu cred ca exista oamenii fericiti si doar ipocriti fericiti, crede-ma ca suntem depresivi majoritatea dintre noi, potrivit lui Abraham-Maslowne ascundem aceasta depresie in vici
http://dezvoltarea-personalitatii.blogspot.ro/......raham.html

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Uneori.

| Doub a răspuns:

Da, da, bineînţeles.
Dacă nu m-aş chinui aşa tare singură, ar fi minunat, dar mno.

| Florin_Chiba_1988 a răspuns (pentru Doub):

Vrei să vorbeşti cu cineva despre? Vorbim pe privat?

| Doub a răspuns (pentru Florin_Chiba_1988):

A...
Nu, mulţumesc, fac faţă. happy

| Florin_Chiba_1988 a răspuns (pentru Doub):

Sigur? Am obiceiul să îmi bag nasul! însă o fac cu plăcere, şi acolo unde cred că este nevoie de o vorbă bună sau de un sfat! Asta dacă sunt în măsură să-l pot da!winking

| Doub a răspuns (pentru Florin_Chiba_1988):

Da, sigur, e ok.
Mulţumesc încă o dată, într-adevăr uneori chiar avem nevoie de o vorbă bună, ahh, e minunată la momentul potrivit.

| Florin_Chiba_1988 a răspuns (pentru Doub):

Ştiu! Tocmai de aceea mă ofer cui are nevoie! Dacă vrei dă doar de ştire! O fac cu mare plăcere!

| gemeni6226 a răspuns:

Cam 75 la suta.

| deeeaqq a răspuns:

Neh.
Adică nu stiu.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Cu bune su cu mai putin bune dar e ok.

| ShaOfHatred a răspuns:

Nu

| Idkidk explică (pentru ShaOfHatred):

sad Dar ce ai?

| Idkidk explică (pentru ShaOfHatred):

Ştiu ce ai, acum am văzut!

| alexandrualind a răspuns:

Si,si.

| syd a răspuns:

Huehuehuehue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| JustStitch a răspuns:

Nu prea sad

| JustStitch a răspuns:

Oarecum

| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

O descopăr în feicare zi tot mai mult! Nu aş putea să mă raportez la ce va fi, sper şi cred că va fi mai bine. Însă alegerile pe care le-am făcut m-au făcut omul de azi. Şi cred că înţelepciunea acumulată de-a lungul vieţii să îmi fie o călăuză bună, atât pentru mine cât şi pentru cei pe care voi putea şi voi reuşi să-i modelez. Sper că pe drumul cel bun!

| IAmTheLegendary a răspuns:

Nici nu stiu cum sa zic... Da sau Nu, pentru ca ai mei sunt certati si se tot injura si cred ca ai avut si tu macar o data. o cearta intre parinti.

| Idkidk explică (pentru IAmTheLegendary):

Da, şi ai mei se mai ceartă, dar se împacă repede, în fine.Aşa-s părinţii. happy

| Адина a răspuns:

Fericită?
Normal că da.
Am văzut un lamacorn.

| Catwomen123456 a răspuns:

De ce nu?

| Biițăăă a răspuns:

Nu. Cel mai categoric nu.

| Oaky98 a răspuns:

Ma cert cu parintii mei tot timpul, lucrez in 3 schimburi, ajung acasa obosit, vreau sa dorm şi nu pot deoarece tipa la mine ca nu fac nimic si cand ajung la munca ajung foarte obosit. ma sint singur deoarece mi-am pierdut bunicii, ei erau singuri care imi luau apararea in fata parintilor, prieteni nu am, din cauza barfei si a minciunii daca vb cu cineva se auzea diverse lucruri false despre mine, nici prietena nu am, ma simt aiurea cand vad cupluri pe strada tinandu-se de mana sau facand alte lucruri care le face orice cuplu, ma simt foarte aiure sad

| Idkidk explică (pentru Oaky98):

sad Îmi pare rău pentru tine! Sper ca părinţii tăi să-şi dea seama că tu munceşti mult, şi trebuie să te laude pentru asta, nu să te certe!
Câţi ani ai?