| IsabelaIssa a întrebat:

Aveti probleme cu kilogramele? Cati dintre voi mergeti la sala? Cati dintre voi faceti miscare zi de zi? ( miscare pentru tonifiere, nu miscare obligatorie la munca)

Răspuns Câştigător
| Alisa a răspuns:

Nu am probleme. Am avut inainte, asa credeam eu, cazusem in depresii, dar mi-am revenit. Imi place cum arat si ma simt bine in pielea mea.
Merg la sala doar pentru a ma mentine, merg cam de 3-4 ori pe saptmana, imi face placere. Si aproape in fiecare zi merg cel putin o ora pe jos. Imi place sa merg pe jos.

Numai bine!

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu cred...Nu merg la sală. Nuhee hee. Fac mişcare adică mers, alergat...nu exerciţii speciale.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Am 1, 74 şi 77 de kg. Teoretic am probleme cu kg c-ar trebui să slăbesc 3.
Practic nu pentru că mă simt foarte bine aşa şi când am fost mai slab mă simţeam mereu aiurea, ameţeam şi parcă eram incomplet.
Nu merg la sală, nu am mers niciodată şi nici voi merge vreodată. Sală = bani aruncaţi pe fereastră.
Mişcare fac mergând pe jos de oriunde către oriunde am treabă în Cluj (oraş deloc mic).
Nu fac exerciţii acasă pentru că nu am timp şi dacă am timp prefer să lenevesc după ce am muncit destul.

Slăbiţi trăindu-vă viaţa nu vă trăiţi viaţa slăbind!

lolita
| lolita a răspuns:

Niciodata nu am avut probleme cu kg, eu si acum ca sunt insarcinata merg la sala pentru a ma mentine in forma, dupa ce voi naste cu siguranta voi continua cu sala pentru tonificarea abdominalilor.

| คиค a răspuns:

Dap, am probleme cu kg in -. Vreau sa ma ingras, dar nu prea imi iese laughing

| cucalic a răspuns:

Eu pot spune ca as vrea sa m-ai dau ceva kg jos, dar cu rabdare am sa reusesc.eu fac miscare cel putin 5 ore pe zi obligatoriu