| gabi1203 a întrebat:

Aveti tatuaje? daca da...regretati vreo clipa ca v-ati facut?

5 răspunsuri:
| Afãrinツ a răspuns:

Da, am. Am unul cu o inima in lanturi pe umarul drept. Parintii au fost de acord cu el, atata timp cat nu va fi mare sau foarte expus la vedere, pentru ca la batranete zic ei ca o sa arate ciudat, dar mie imi place cum arata. Sunt multumita de el si nu regret ca mi l-am facut.

| Ekcstsy a răspuns:

Nu am de ce sa regret pentru ca a fost dorinta mea.

| gabi1203 explică (pentru Ekcstsy):

Cel din poza e adevarat? e al tau?

| Ekcstsy a răspuns (pentru gabi1203):

Dap e adevarat si da e al meu happy

| gabi1203 explică:

Si eu am...3. unul pe omoplatul stang care l-am facut la 16 ani, apoi unul pe gamba dreapta si inca unul pe mana stanga....La mine parintii nu au stiut, decat dupa ce le-am facutlaughing.Nu regret nici unul si, fiecare are rolul lui.