| mgtow a întrebat:

Azi am fost in Londra cu 2 colegi de munca, unul din ei mai mare cu 3 ani ca mine si celalalt de 40 si ceva. Ei erau cu nevestele. Ne-am inteles bine dar la sfarsitul zilei in drum spre casa m.am simtit cam trist de ce?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Erai obosit. Alt motiv nu cunosc.

12 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ca n-ai avut cu tine o iubita/nevasta, deduc asta din ce ai zis de-a lungul vremii.

| mgtow explică (pentru Drimmero):

Nu trebuie sa afecteze in caz ca da de ce? Tot ma fortez sa ma impac cu ideea de a trai independent dar sufletu asta prost ma da peste cap.

| Drimmero a răspuns (pentru mgtow):

Suntem condusi de sentimente si emotii, uneori nici eu nu inteleg mecanismul asta de ce face asa.

| mgtow explică (pentru Drimmero):

Ducem o viata de rahat daca nu putem fi fericiti singuri

| darrio2007 a răspuns (pentru mgtow):

Singur nu te vei simti niciodata fericit. Femei sunt la tot pasul, chiar si in Londra. Mai ales prin Preston Road. Lasă timiditatea la o parte.

| mgtow explică (pentru darrio2007):

E multa bataie de cap cu ele si nu am rabdare pana isi trag toate basiniile, bitches remain same for all the life.

| mgtow explică (pentru darrio2007):

Nu stau in capitala londoneza, ma orientez spre robotul artificial in cel mai fericit caz

| darrio2007 a răspuns (pentru mgtow):

E problema ta daca vrei doar o curvă.

| Ştefania1989 a răspuns:

Este posibil sa te fi simtit singur fara nici o partrnera langa tine. posibil ca ei mai erau ocupati cu nevestele lor si tu ai ramas pe langa. Pe viitor vin.o si tu cu o gagica si gata laughing

| mgtow explică (pentru Ştefania1989):

Nu am de unde e criza de femei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Unde dracu ma ca e plin la Londra acolo laughing)
ai masina buna am vazut, mergi la club la tine in oras vinerea sau sambata ca e plin. Nu bei nimic si dai asa o tura seara pe la 1-2.
Eram o data la munca, si am scapat tarziu, pe la 1 noaptea, si eram cu motoru. Am oprit la semafor, si au iesit unele dintr-un boschet nici nu stiu de unde, bete turta, ca blowjb blowjb daca le duc acasa laughing
da unde dracu sa iau 2? laughing)) undeva in sale, se numea orasu.

| mgtow explică (pentru anonim_4396):

Al naibii. Luai macar 1, si daca as avea ferrari nu ar veni. Dar imi bag pl o sa astept robotul femeie care va face un bj in conditii mi.e indiferent asteptatul.