| Kramerwalt a întrebat:

Dragi crestini,La-ti simtit astazi pe Dumnezeu in lucrarile voastre? Daca da, cum va este acum spre sfarsitul zilei?

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Da,Il simt in fiecare zi atunci cand imi este greu El imi ia povara, cand spun ca nu mai pot, El imi da putere, cand sunt trista El ma mangaie.Da, chiar am avut partasie cu niste prietene prin cantare si rugaciune si ma simt excelent!

| MMihai a răspuns (pentru EmaS):

De fapt, tu de ce ramură creștină aparții, că sigur nu ești creștin ortodoxă?

| EmaS a răspuns (pentru MMihai):

Nu conteaza ramura, conteaza credinta in Domnul Isus o relatie personala si autentica.

12 răspunsuri:
| Raniia a răspuns:

Da,astazi am avut o zi speciala, am simtit prezenta Lui si acum ma bucur de bunatatea Lui plina de iubire si de oportunitatea de a ma hrani si creste prin Cuvant.Te laud Dumnezeul meu pentru minunile nemaipomenite pe care le infaptuiesti in viata mea!

| ramona30 a răspuns:

Ca orice crestin ai probleme cu gramatica.
"la-ti" este gresit despartit. Corect este "l-ati". Lasa naiba religia si pune mana pe carte.

| Kramerwalt explică (pentru ramona30):

Multami prietene, ai dreptatehappy

| Kramerwalt explică (pentru ramona30):

Nu ma las de religie, modific doar intrebarea

| ramona30 a răspuns:

Corect, am fost rautacioasa. Scuze DanyR si Jasser, afirmatia mea este o generalizare.

| Kramerwalt explică (pentru ramona30):

A scuze, erai fata si am scris prietene laughing, iarta-ma, da a fost o generalizare gresita dar mersi ca mi-ai atras atentia esti o persoana buna.

| RAY a răspuns (pentru Kramerwalt):

Ramona va arde vesnic in iad desi idiferent daca e buna sau rea tot in iad va ajunge

| Kramerwalt explică:

Si sunt mai mult decat atat!happy

| RAY a răspuns:

Ce bine ar fi daca si oamenii saraci infometati lar simnte sau zeul ala ar simnti suferinta lasata de el

| dragos9234 a răspuns:

Castigatul la poker pe facebook(nu ca as fi fan facebook) se pune?