| xxxxxxrasfatzataxxxxxx a întrebat:

Azi am spart o oglinda din greseala, a cazut din suportul ei. ce se va intampla?

Răspuns Câştigător
| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Absolut nimic.
Pe curând!

7 răspunsuri:
| HighByTheBeach a răspuns:

Buna!
Nu se va intimpla nimic! Dar superstitiile zic ca daca ai spart o oglinda vei avea 7 ani de ghinion! Nu crede in superstitii!
Paa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vei avea sapte ani de ghinion si vei ajunge intr-o oglinda.

| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Ca la orisicine, vei face curat, te oftici si iti continui viata mai departe la fel ca inaintelaughing

| KinokoஐKee a răspuns:

Daca esti superstitioasa vei avea 7 ani numai ghinioane, dar nu te teme ca nu se intampla nimic.

| Ciuuf a răspuns:

Nimic!
Superstitiile spun ca daca spargi oglinda vei avea 7 ani ghinion.
Astea sunt doar superstitii.
Baftawinking

| fazalunga a răspuns:

O sa mori. du-te si ia-ti masurile pentru cosciug

| AndreiGSQ a răspuns:

Te vor trimite ai tai sa cumperi alta rolling on the floor