| Aandr33a a întrebat:

Heiii...am spart azi din greseala o oglinda, chiar o sa am 7 ani de ghinion?

Răspuns Câştigător
| OanaaEuu a răspuns:

Eu zic sa stai linistita si sa iti vezi de viata...viata e asa cum ti-o faci tu si nu depinde de faptul ca ai spart o oglinda.:*

14 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Nu.

| ascovit a răspuns:

Nu. aveai ghinion doar daca te taiai in cioburi si ghinionul era strict legat de rana.

| Memecy a răspuns:

Mai ai 7 ani fara o zi. Pirveste partea plina a paharului.

| William a răspuns:

Nu, aia cu oglinda e o prostie, la fel si cu horoscopul, si ghicitul in carti si alte tampenii inventate de oameni fara creier.

| mimiwewem a răspuns:

Nu,nu ai 7 ani de ghinion.

| greyhound a răspuns:

Mai sparge una ca sa se anuleze prima

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-o să ai 7 ani de ghinion, stai liniştită. E doar un mit. O să ai 8 ani de ghinion.

| DiamantulAuriu a răspuns:

Salut, stai linistita laughing nu o sa ai nici un ghinion, astea sunt vechi superstitii provenite de la pagani, daca crezi in asa ceva este pacat.

| BlackChocolate1 a răspuns:

Mama mea a spart 3 oglinzi intr-o luna...si viata ei a ramas aceeasi.Deci nu-ti face probleme, e doar o inventie!

| SebylVane1890 a răspuns:

Daca crezi in d-astea si esti superstitioasa, da vei avea, sau cel putin ti se va parea ca ai.Pe cand daca esti indiferenta nu se va intampla nimchappyEu nu cred in d-astea...

| sakura021 a răspuns:

Nu, nu e adevarat, si-ti zic asta din propria experienta, pentu ca la cate oglinzi am spart as avea cu siguranta zeci de ani de ghinion.

| deeaishere a răspuns:

E doar o superstiție, stai liniștită :*.

| CapitanulAmerica a răspuns:

Absolut.