| anonim_4396 a întrebat:

Azi dimineata, am dat cu mingea din greseala la vecina in curte.
Am sunat la poarta pentru a imi cere scuze si sa imi dea mingea inapoi. Atunci, ea m-a urecheat destul de tare, mi-a rasucit urechea si m-a dus la mine in zona. Tin sa mentionez ca drumul de la vecina in varsta de 28 de ani la mine in zona, este de 600-800 de m si nu a luat mana dupa ureche tot drumul pana acasa, adica undeva la 12 minute! Vi se pare ok cum a procedat? V-ar durea daca ati patii asa ceva? Ati patit vreodata? Multumesc!

Vecina este foarte de treaba si tânără, dar s-a enervat prea rau

Răspuns Câştigător
| Fabianaa a răspuns:

Nu a procedat prea ok dar într-o parte o înțeleg. Putea sa înțeleagă ca a fost doar un accident, mai ales dacă tu ai avut bun simt sa mergi sa îți ceri scuze. Dar mai sunt și astfel de oameni, mai violenți.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

" Armando1111234 :.m-a urecheat destul de tare, mi-a rasucit urechea si m-a dus la mine in zona...Vecina este foarte de treaba si tânără"

bine că e "de treabă" că dacă era una a dracului cine știe ce pățeai