| FlooD a întrebat:

Sunt nou paicea si am o intrebare urgenta! Deci azi dimineata pe la 7 m-am trezit cu o durere foarte tare de ureche dar in 30 min maxim mia trrecut, acum dupa de m-am trezit nu mai aud bine cu acea ureche si o simt infundata si ma doare. Am uitat s azic ca dimineata cand ma durea m-am curatat in ureche sa vad daca am apa in ea ceva si ma durea peretele nu stiu dc dar urechea ma durea toata din-auntru si pafara. mentionez ca sunt racit de 3 zile si ieri am fost la inot.

Răspuns Câştigător
| Piticaaa a răspuns:

Eu si atat are dreptate. Doctor scrie pe tine!

3 răspunsuri:
| aleeee a răspuns:

Otita!

Du-te la doctor!

Răspuns utilizator avertizat
| FlooD explică:

Gata am fost si am infetie la ureche otita multumesc pentru sfaturi happy