| PsyhoChild a întrebat:

Azi la examen la exercitiul 6 cu subordonata am aratat care sunt predicatele si am incercuit elementul de relatie.Supraveghetorul mi-a spus ca nu are nimic si apoi cand am iesit am auzit ca se anuleaza lucrarea daca are semne pe ea.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cate lucrari ai auzit tu sa fie anulate din cauza semnelor?
Semn s-ar fi considerat daca faceai cercuri pe o parte curata a foii, nu in exercitiu.

1 răspuns:
| lilianaadelina a răspuns:

Odata ce supraveghetorul a spus ca nu are nimic, inseamnca ca nu se considera semn.nu iti fa griji