| anonim_4396 a întrebat:

Azi merg la mare si am vazut ca va fi vreme urata pana luni.si eu marti plec acasa..suck!

Răspuns Câştigător
| GregHouse a răspuns:

Imi pare rau pentru tine.
Exista si activitati pe care le poti face in interior, dar la mare mergi ca sa faci plaja, sa te parlesti putin, sa te balacesti pana ti se face pielea creata ca parul lui Puyol...

10 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Nobody cares! happy

| anonim_4396 explică (pentru TeoPT):

Cata sensibilitate si compasiune! Si ai mai pus si emoticonul ala la sfarsit, sa pari cat mai acid. Ah, ador cand esti dur cu toti idiotii.

| TeoPT a răspuns (pentru anonim_4396):

Mă, nu știu ce dracu vrea asta de la noi, dar sper că are dreptate. M-am săturat de căldură.

| anonim_4396 explică (pentru TeoPT):

Ce vrea de la noi? Simplu: sa se descarce, putina atentie vis a vis problema ei de la domniile noastre. Dar a gresit site-ul, asta se posteaza pe facebook si nu pe TPU, site destinat intrebarilor.
Stii ce? In Germania am fost acum cateva zile. Acolo ploua ca naiba de trei ori pe zi si nu mai puteam de frig. Te-as fi luat si pe tine in tabara, dar na, drumurile noastre poate se vor intalni vreodata...
Mai bine ca v-a anuntat, poate o sa se faca frig si la voi. Eventual nu mai purta pantaloni negri lungi ca te topesti in ei. Daca inca mai porti. Dar sac sac, ma laud, eu am stat la racoare in Franta si Germania si voi v-ati facut ulei pe canicula hahaha, sunt o zeita :p.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si...n-ai facebook ca sa postezi d-astea? sau te plictisesti?

| Diana7383 a răspuns (pentru anonim_4396):

De fapt am facebook, nu credeam ca pe aici sunt persoane atat de incompetente s posteze un astfel de raspuns, dar mam inselat! tnx

| anonim_4396 explică (pentru Diana7383):

Draguta, aici se posteaza intrebari nu feedback-uri ce tin de facebook. Daca nivelul tau de cretinatate infantila este atat de ridicat incat sa nu poti face diferenta intre facebook si TPU, atunci te invit sa te intorci in debara sa sugi niste usturoi!

| Diana7383 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa te mimez pe tine? nu mersi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vremea e frumoasa bine-merci... pe litoral, ploaia din Romania de obicei moare pe la Medgidia.