| anonim_4396 a întrebat:

Azi mi-am amintit ca am blog... Si am postat tot ce a zacut in mine, stiu ca jurnalul e, de obicei, ceva privat, insa eu simt nevoia sa impartasesc. www.adiarylikemanyothers.blogspot.com aceasta e adresa. Ce pareri aveti?

Răspuns Câştigător
| DarQueen a răspuns:

happy Dear DeeDee, I'm very proud of you!
I told you that you should `create` a blog, 'cause yoou have things to write happy
I really like it! And like @irinuca said, if this `diary` will become a book, thousand of people will buy it!
big hug BFF >big grin

2 răspunsuri:
| porumbitza a răspuns:

Bravo tie ai creat un blog extraordinar si cu lucruri adevarate in el inca o data felicitari si sa mai faci asemenea bloguri

| irina41099 a răspuns:

Cred ca esti foarte atenta la detalii si daca ti-ai transforma jurnalul intr-un roman ar fi foarte bine vandut.Imi place jurnalul tau.