| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU.Am o mica problema si simt nevoia sa o impartasesc cu cineva.
Azi, 18.12.2014,am dat o petrecere cu clasa.Si...Am invitat-o pe fata de care imi place la dans.Imi amintesc si ora.Era 14:33 cam asa.Si a spus "Dar ce aveti toti cu mine!?" si a plecat...
Dar,imediat dupa asta,alt coleg a invitat-o.A acceptat...
Apoi, a 2 oara,dupa ce a auzit,a iesit pe hol fara sa spuna nimic.
Am simtit doar nevoia sa impartasesc cu cineva.Ce credeti ca are in minte? Oare nu ma place? Sau ii este frica de sentimente? Cineva,ceva,orice are sa spuna, sa spuna...

6 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Nu stiu daca te place sau ii e frica de sentimente sau altceva, dar stiu ca e cam badaranca, fata asta de care iti place. Eu zic sa nu-ti mai placa.

| neutrino a răspuns:

Fata nu este incantata de tine si ar trebui sa o lasi in pace. Ghinion.

| SkyPilot a răspuns:

Dupa parerea mea mesajul este sa o lasi in pace. Sentimente are, numai ca nu sunt in favoarea ta. Nu numai ca nu te place, cred ca te detesta.

| NoNameBoyz a răspuns (pentru SkyPilot):

Ok,iti multumesc ca ai raspuns :3

| anonim_4396 explică (pentru NoNameBoyz):

Glumea doar...big grin

| Aliaaa a răspuns:

Poate ca era nervoasa iar respectivul baiat era un prieten mai apropiat, asa ca nu l-a putut refuze, sau poate caii place de respectivul baiat