| Foarfeca a întrebat:

Azi planuisem sa ies cu niste prietene cu rolele. Dar m-a sunat o alta prietena (BIANCA) care sta numai pe banca si nu iese cu rolele, sa ies la ea afara si am spus da pentru ca nu stiam cum sa zic nu. Problema e ca eu vreau sa ies cu celelalte fete nu cu Bianca si nu stiu ce sa zic. Ca daca nu merg la ea se supara si daca nu merg cu fetele alea ma simt eu ne-impacata.

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Ella_8869 a răspuns:

Ai putea sa o lasi pe Bianca, cum s-ar spune" pe banca " azi...Fa-ti timp si pentru ea, dar in alta zi si explica-i ca azi ai de gand sa iesi cu alte fetehappyE timp pentru toate!