| night_crawler a întrebat:

Azi s-a facut o luna de cand sunt pe TPU happy ...am placerea sa va multumesc celor care a-ti raspuns la intrebarile mele...chiar au fost de folos raspunsurile voastre...dar...raspunsurile mele cum vi s-au parut? big grin ...va rog fiti obiectivi happy

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

La cat mai multe luni alaturi de noi!big hug
Eu ti-am raspuns la intrebari din cate imi amintesc si am observat ca pui intrebari interesantebig grin.
Si raspunsurile tale mi s-au parut folositoare si pana acum nu ai jignit pe nimeni [asta stiu eubig grin], deci e de bine.
star

| Flav a răspuns:

Mie unul imi plac ochelarii tai. Sunt de firma?

HepHap
| HepHap a răspuns:

Mai trebuie sa inveti ce e defectivul de plural. Roag-o pe alllinna sa iti furnizeze un link.

| night_crawler explică:

@flav ...nu cred ca sunt de firma. i-am luat de la real din galatiwinking...totusi m-a costat ceva big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca am raspuns si la intrebarile tale, si eu sunt sin iulie parca, ne mai umple dumincile si serile dupa stresul cotidian, banal, dar cam asta este rezumatul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred ca te-am ajutat, dar este fiindca nu ni s-au intalnit drumurile.
HepHap, defectivul la plural? Cu asta cred ca l-ai defectat si bagat in ceata total. Eu stiu ca esti expert, dar coboara si tu la nivelul nostru, al muritorilor de rand!