| Legion7X a întrebat:

Bă frate Bendeac nu prea este sănătos a eliminat cel mai bun număr de stand up comedy ce părere aveți la iumor? Pe cel de la fără zahăr eu nu mai mã uit face numai prosti juriul aproape că și cei mai buni concurenți sunt demoralizați.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cine s-a uitat la te omor?

| LoveSleep a răspuns:

Nici nu știam că a fost eliminat, nu m-am uitat până la capăt pentru că a fost prea plictisitor.

| minrest a răspuns:

Problema este ca Bendeac e un om cu gust, asa ca daca ai gusturi mai grosolane si needucate, sau daca iti plac tie lucrurile grosiere si marlaniile, ai foarte mult umor de calitate proasta pe care sa il urmaresti.

| ovidiu123432 a răspuns:

Daca nu iti place iUmor poti sa nu te mai uiti, nu toti putem aprecia un lucru, unora le place unora nu, nu esti obligat sa te uiti daca nu iti place nu mai te uiti si gata happy