| anonim_4396 a întrebat:

Băieți/bărbați, ce notă fizică i-ați acorda acestei tipe?

https://ibb.co/8btTWKY

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu vad sens in a da note, insa vreau sa iti raspund la intrebare asa ca pnetru mine e nota 10!

29 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

8. Pentru ca 9 apartine sotiei mele, iar 10 nu exista. happy

Dar puteai sa intrebi de tipa din poza de la profilul tau. E aceeasi. Eu credeam ca tu esti, dar se pare ca nu.

| RAY a răspuns:

In nici un caz nu are nota 10, 9, 8, e o femeie matura cu o fata alungita, zero atractie fata de ea, eu personal ii dau nota 7

asta ma atrage https://ro.pinterest.com/pin/634092822513183599/

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

7-8, dar e interesanta.

| Drimmero a răspuns:

Nu e genul meu dar ii dau un 7, nu e urata dar nici sa ma dea pe spate.

| Mosotti a răspuns:

Nota 8-9

| RAY a răspuns (pentru Mosotti):

Ai exagerat mann

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Eu cam asa o vad, sa zic un 8 mai exact.

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Ma uit.

| Anonim67377882 a răspuns (pentru Mosotti):

Dar de asta ce parere ai, nu ii dai si tu un 10?
https://weheartit.com/entry/283098683

| Mosotti a răspuns (pentru Anonim67377882):

Nu ii dau 10 ci un 7.

| LoveSleep a răspuns:

10*

| Hammurabi a răspuns:

Nu este chiar genul meu.
La modul general și obiectiv cam 8, 5
Apreciere personală cam 6, 5-7

| SharpEagle a răspuns (pentru Hammurabi):

Pai, cum ai apreciat "general si obiectiv"? Nu tot cu o "apreciere personala"? Nu stiu, zic si eu...

| Mosotti a răspuns (pentru Hammurabi):

Pai normal ca nu e genu tau, tu esti masculin, ea femin, glumesc.

| Drimmero a răspuns (pentru Mosotti):

Se refera ca nu e genul lui in sensul ca nu e idealul lui de femeie din pct de vedere fizic.

| Mosotti a răspuns (pentru Drimmero):

Stiu, am zis zis ca am glumit, tocmai de aia.

| Hammurabi a răspuns (pentru SharpEagle):

Nu.
General și obiectiv înseamnă comparativ cu restul femeilor, fără să ți cont de părerea ta subiectivă.
Aprecierea personală e subiectivă, comparativ doar cu idealul tău personal.
(Acum, bineînțeles că și atunci când încerci să fi obiectiv, tot există și o doză de subiectivism, că nu ești robot laughing )

| Dismally a răspuns:

| Lukasssz a răspuns:

| wildthing a răspuns:

Nota 7

| Seba2013 a răspuns:

Daca nu este crestina nota 4 ca nu ador chipurile ci credinta. Ma tin departe si ma feresc de ele.
Mai fain arata Gioconda pentru ca are o privire mai modesta.

| SharpEagle a răspuns:

Tipa aia e mai avantajata in poza de la avatarul tau, comparativ cu cea din link.
E o actrita turcoaica destul de mistoaca
https://www.youtube.com/watch?v=2e8qa-TNM1o

| Mosotti a răspuns (pentru SharpEagle):

Pai aia din avatarul ei e aia din link.

| SharpEagle a răspuns (pentru Mosotti):

Si nu rezulta foarte clar ca eu zic fix acelasi lucru in postarea mea anterioara? Vorbesc despre "tipa aia" (deci, una singura), care apare in doua poze, anume, in avatar si in link.

| anonim_4396 explică (pentru SharpEagle):

N.are. ❤ (Nu mă lasă corectorul să scriu numele corect).

https://youtu.be/D545bsCTNoc

| Mosotti a răspuns (pentru SharpEagle):

Aaaa, asa da, zisesei ca aia din avatar e mai avantajata, si credeam ca zici, ca ar fi alta.

| Anonim67377882 a răspuns:

Are parul foarte atractiv si ochii frumosi. Pai depinde, daca are peste 28 de ani nota 9 la aspectul fetei.
Ce ma amuza e ca astia care ii dau note mici daca ar sta fata in fata cu ea numai ar ranji pe sub mustata sau s-ar simti intimidati. Eu cel putin m-as simti.